Kniha návštěv

Share Button

48 komentářů u „Kniha návštěv

  1. Charlestic

    Будущая главная чета США запустила несколько мем-токенов в кануне инаугурации выбранного президента Дональда Трампа, которые уже ценятся миллиарды долларов на бумаге. Но момент выпуска токена Трампа, всего за недельку до вступления в должность, встревожило экспертов по этике и даже отдельных участников криптоиндустрии.
    Однако актив новоизбранного президента обвалилась до $40 после того, как Мелания выпустила свою собственную монету. С тех пор она восстановила часть этих убытков и торговалась около $60 утром в понедельник. $MELANIA продавалась чуть более $12 утром в понедельник, согласно бирже данных.
    $TRUMP — первый токен, поддержанная лидером страны, который когда-то распнул биткоин, назвав его «основанным на воздухе».
    Трамп приобрёл мощную поддержку крипторынка на этих голосованиях после того, как он поддержал цифровые активы и пообещал Америке «криптостолицу планеты».
    В июле 2024 года Трамп выступил на масштабном форуме криптовалют и с тех пор назначил Говарда Лютника, который помогает криптовалютную компанию Tether, руководителем ведомства по торговле. Лютник — ещё один энтузиастов цифровых активов, выбранных в новое правительство Трампа.
    Новость поведало агентство новостей Агентство Агентство Агентство новостей Новейшее на gornoid.ru
    Кто что думает? Это достойное новшество или не нужное?

  2. Tomáš Čmuchálek

    Zdravím, nádherné fotky. Taky máte rád oblast Saského Švýcarska. Možná se tam někdy potkáme. :-) Přeji mnoho krásných východů a západů Slunce.
    PS: Ti Lednáčci jsou dokonalí.

  3. Táňa

    Ahoj Karle,

    tak jsem seděla a kochale se. Ať to jsou krajinky či zvěř, je to nádherná
    podívaná. Budu se těšít na další tvé fotoúlovky. :)

  4. Jirka Haidl

    náhodou jsem narazil na Vaše stránky a je na místě smeknout, moc hezké, až neuvěřitelné. Děkuji. Jirka Haidl

  5. Lukáš Málek

    Zdravím kolego ….dnes jsme se potkali na říjišti určitě si vzpomínáte…. jen chci pochválit veškeré fotky – snad se to taky jednou naučíím ;-) Při prohlížení ledňáčka se mi srdce trochu zastavilo úžasem. Mějte se krásně a ať se daří….

  6. Petr Musil

    Krásné fotky Karle, koukám, že rád chodíš na křížák a marianu. Jsou to sice provařené lokality, ale podle mě jedny z nejhezčích v naší části parku :) tak třeba se potkáme někde :)

  7. Karel ŠTĚPÁN

    Nádherné fotečky, gratuluji !
    Mrkněte prosím na můj rodokmen, jestli náhodou není taky Váš ( částečně ). Malý obrázek je třeba rozklikat na větší.
    Z Olomouce zdraví K.Štěpán

  8. Bóďa

    Úžasný fotky, z některých jsem si až sednul, hlavně ty vystupující vrcholy z mlhy mě dostaly..
    Bóďa od Boba

  9. Jitka H.

    Nááááádhera! Přeji co největší pohodu a štěstí při čekání na zachycení toho nejlepšího momentu.

  10. Martina

    Velmi povedené fotografie, je se na co dívat… Dobrá volba fotoaparátu, optiky a oko, co vidí! Supr!

  11. Karlos

    Ahoj Karlos, super fotky doufám že toho medvěda nepotkáme v Kyjovském údolí.
    Tak v květnu v hospodě na Kopci. Karlos

  12. Martin W.

    Smekám před Tvými cvaky. Přestože mám doma, téměř profesionála, tak mám z Tvé tvorby velmi dobrý pocit.
    Prostě, kdo umí, tak ten umí. PARÁDA
    Martin Watzek.

  13. Karmela Strapczyková

    Nádherné fotky, kdo umí ten umí a hlavně, kdo vnímá :-)).
    Rozplývaly jsme se nyní s dcerou nad přírodou a krásami nejen z naší domoviny.
    Paráda !

  14. Míša

    Nádherné fotky! Krásné barvy! Můžu se optat na detaily focení – fotoaparát, nejčastěji používané parametry (clona apod.), filtry… Upravujete? Díky Míša

  15. Věra Zinková

    S úžasem jsem shlédla celou Vaši galerii a tleskám…Jedním slovem: nádhera! V Českém Švýcarsku jsme byli loni na dovolené, bohužel jsme nechytili pěkné počasí (bylo pouze 2 dny a pak nám propršelo), přesto jsme prošli i s dětmi hlavní trasy a krásná místa i v dešti. Jednou se tam určitě vrátím…Přeji i nadále „dobré světlo“ a krásné počasí…

  16. Pavel Hujer

    Dobrý večer Karle, gratuluji především k nádherným zamlženým fotografiím ze Studence. Těším se na další Vaše fotografie nejen z oblasti Českého Śvýcarska a přeji hodně úspěchů (nejen fotografických) v novém roce.

  17. Kamil

    V jednoduchosti je krása. Pěkný, přehledný, fajnový fotky – gratulace a přeju spoustu super fotek a samozřejmě fanoušků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *